Číst více..

Loučení s létem

V sobotu 24. září od 15 hodin za místní hasičárnou LOUČENÍ S LÉTEM Přijďte s námi strávit odpoledne plné zábavy pro děti i dospělé. Těšit se můžete na atrakce pro děti, výstavu zásahové techniky, dobré jídlo a pití.  

Číst více..

Soustředění fotbalistů

Včera naše jednotka navštívila soustředění mladých fotbalistů, kde jsme dětem ukázali naši zásahovou techniku a vybavení, kterým naše jednotka disponuje. Dětem jsme také ukázali způsob provádění resuscitace, kterou si sami vyzkoušely. Dále jsme je seznámili s AED (automatizovaný externí defibrilátor) a předvedli ukázku hašení pěnou.

Číst více..

Hřensko

V neděli 7. srpna odjížděla naše jednotka v osmém odřadu na pomoc NP České Švýcarsko. Odřad tvoří 50 hasičů a to jak profesionálních tak dobrovolných. Konkrétně jde o příslušníky HZS Královéhradeckého kraje a dobrovolné hasiče z JSDH Náchod-Běloves, Sobotka, Libáň, Police nad Metují, České Meziříčí, Nechanice a Rudník-Arnultovice.

Číst více..

Výcvik AED od ZZS

Sobotní a nedělní dopoledne naše jednotka strávila s Lukášem Benetkou ze ZZS v Jaroměři, který nás proškolil v základech neodkladné resuscitace a použití automatizovaného externího defibrilátoru (AED). Tímto školením je AED a naše jednotka zařazena a zobrazována na mapě aplikací ZÁCHRANKA jako First Responder

Číst více..

Opočno

V neděli naše mládež soutěžila v požárním útoku a štafetě v Opočně, kde mladší družstvo obsadilo páté místo z osmi družstev a starší deváté místo z deseti……